MUCC Polish Site

MUCC Polish Site

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Pełny dostęp do forum mają tylko zarejestrowani użytkownicy. Zapraszamy do rejestracji. MUCC Polish Street Team na FACEBOOKU

#1 28-10-2012 18:17:15

 Suimin

Fan MUCC

18266586
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 28-10-2012
Posty: 38
Punktów :   

Witam wszystkich!

Cześć! Mam na imię Irek, ale tu niech będzie Suimin, już się do tego przyzwyczaiłem. Myślę, że dla osób na tym forum nie będzie tajemnicą z czego ten nick zaczerpnąłem.
No ale przejdźmy do konkretów. Zjawiłem się tu na zaproszenie Nikary (pozdrawiam). Byłem już zarejestrowany wcześniej na innym forum o Mucc, ale ono już padło jak Karma wyszła. No a skoro to się znalazło więc czemu nie dołączyć. Mucc jest w sumie aktualnie (bo to się zawsze może zmienić) moją ulubioną kapelą. Jak tak pomyślę kto z nich jest tym co mnie do ich muzyki ciągnie, to muszę powiedzieć, że wszyscy razem i osobno. Choć jednak Miya wygrywa, on jest ich motorem napędowym, główny kompozytor, znakomity gitarzysta, może nie technicznie, ale uczuciowo, a to lubię. Wie kiedy przyłoić i kiedy zagrać kilka subtelnych dźwięków. Satochi - Jeden z moich ulubionych perkusistów (lubię perkusję), to co np. zrobił w Nirvanie to mistrzostwo, ale i nie tylko w tym utworze błyszczy. Yukke - bardzo dobry kompozytor i znakomity basista, Saishuu Ressha i Kokoro no Nai Machi oraz wiele innych mówią same za siebie. No i został Tatsu - kolejna znakomita część składowa zespołu, emocjonalny śpiew, wrzask i szept, falset i growl, jest tu prawie wszystko. Czterech znakomitych muzyków tworzy znakomity zespół, który doskonale się uzupełnia. Ech, starczy im tego słodzenia :).
Słucham ich gdzieś od połowy 2007 roku, moją pierwszą płytą było Gokusai, a pierwszą piosenką (2006) Saishuu Ressha. Mucc oczywiście nie jest jedynym wykonawcą jakiego słucham, ale obecnie może nie będę podawał tu więcej. Co poza tym? Gram trochę na gitarze, komponuję (choć ostatnio jakoś słabo, trochę mi motywacja siadła), grałem na perkusji, ale obecnie się przeprowadziłem i już nie mam do niej dostępu, no i ostatnio znów sie w komiksy Marvela wkręciłem.
Macie jakieś pytania to walcie śmiało.

A jeszcze moja strona z moją muzyką (tylko instrumentalne) na my space (jest dwa covery Mucc) , dla zainteresowanych   http://www.myspace.com/589376851

Pozdrawiam Suimin

Offline

 

#2 28-10-2012 18:37:42

 Yennefer

Szczery wyznawca MUCC

598621
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 09-09-2012
Posty: 129
Punktów :   

Re: Witam wszystkich!

Witam, witam. Jaką masz gitarę? Grałeś coś Dir en Grey'a kiedyś?


http://i1127.photobucket.com/albums/l632/takanorka/Kyo_DIR%20EN%20GREY/tumblr_lqlj2xDRbw1qjnztfo1_500.gif

Offline

 

#3 28-10-2012 18:51:24

 nattu

Opętany MUCC

9601135
Skąd: Kosmos
Zarejestrowany: 09-09-2012
Posty: 648
Punktów :   
WWW

Re: Witam wszystkich!

Heeej, witamy na forum!
Podoba mi się to Twoje "słodzenie", niemal idealnie ukazuje panów z Mucc tak jak ja ich widzę :)
Komiksy Marvela - super! Jaka jest Twoja ulubiona seria? udaję, że nie widzę awatara


_______________________________________
http://imageshack.us/a/img9/9965/vhbt.png
                                     CHCIEĆ TO MUCC

Offline

 

#4 28-10-2012 19:09:32

 Suimin

Fan MUCC

18266586
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 28-10-2012
Posty: 38
Punktów :   

Re: Witam wszystkich!

Hmm, gitare, że tak powiem to na razie przemilczę markę, dajmy na to, że nieznaczącej firmy, mam jedną elektryczną i jedną akustyczną, ale w przyszłym roku zamierzam coś lepszego kupić. Zainspirowany przez Miyę zamierzam posiąść 7 strunową :).
Nattu, widzę, że Transformers lubisz, obecnie to nie Marvel, ale też należy do moich ulubionych. A z Marvela właśnie zacząłem nadrabiać straty i z aktualnych serii jeszcze nie mogę wybrać faworytów, ale wcześniej lubiłem X-Men i Spider-Mana, ostatnio przeczytałem fajną historię w miniserii The Twelve. A co do słodzenia to co ja poradzę, że tak dobrze mi w gusta trafili. Mój pierwszy zespół japoński, potem poznałem może ze 30 wykonawców stamtąd, ale jakoś ich nikt nie przebił. Choć nie powiem, bo np Kagerou czy Existtrace są naprawdę zacne.
Zapomniałem o Dirach, nie, nie grałem nic z ich kawałków, ale cos pewnie bym dał radę, choć wirtuozem nie jestem

Offline

 

#5 28-10-2012 20:08:48

 Nikara

Biskup Parafii MUCC || Reprezentant Kościoła pod wezwaniem Girugamesh

Skąd: Freak Country
Zarejestrowany: 07-09-2012
Posty: 710
Punktów :   

Re: Witam wszystkich!

No cześć i czołem Suimin! Jak miło, że tu w koncu zagościłeś! Już Ci zresztą mówiłam- takich jak Ty nam trzeba, bo nie "słodzisz" tylko trafnie ich opisujesz, no i zacnie się dzięki Tobie rozwiniemy czuję,jeśli nam zaczniesz tak ładnie w wątkach pisać o MUCCowcach! ;D
Ogólnie baw się dobrze, spamuj, rozkręcaj z nami tę zabawę i wciągaj w nią innych! ;))
Amen.
;))


http://24.media.tumblr.com/74f5784058d59af99b77556eb8065a4d/tumblr_mp7hq4KtBI1ry8qh3o3_400.gif

Offline

 

#6 29-10-2012 16:37:56

 Maru

Zły Admin // Giru Mama

8042457
Skąd: Droga Mleczna
Zarejestrowany: 09-09-2012
Posty: 559
Punktów :   
WWW

Re: Witam wszystkich!

Cześć, zapraszam do pisania, baw się dobrze itp itd!
(Ja zawsze tak oficjalnie :C)


POLSKIE GIRU FORUM
http://funkyimg.com/u2/2086/102/188313button_100x35.jpg
GIRU POLISH STREET TEAM FACEBOOK join
❒ SINGLE ❒ TAKEN ✔ I HAVE GIRUGAMESH.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Lubartów Hoteller Harzgerode