Ogłoszenie

Pełny dostęp do forum mają tylko zarejestrowani użytkownicy. Zapraszamy do rejestracji. MUCC Polish Street Team na FACEBOOKU

#1 13-11-2012 12:01:20

 Nikara

Biskup Parafii MUCC || Reprezentant Kościoła pod wezwaniem Girugamesh

Skąd: Freak Country
Zarejestrowany: 07-09-2012
Posty: 710
Punktów :   

Książki, książki wszelkiej maści

Co czytacie, oprócz japonskich?

Ja z bardziej zacnych i zapadających w pamięć mam na koncie "Lśnienie" Kinga, "Igrzyska Śmierci" Collins, "Artemis Fowl" Colfera, o HP nie wspominając.

Na kolejce LOTR oraz Gordona: "Medicus" , "Szaman", "Lekarze"

jak na złość czasu brak.

Oczywiście w życiu przeczytałam o wiele WIELE więcej książek, ale te powyżej to moje ulubione xD


http://24.media.tumblr.com/74f5784058d59af99b77556eb8065a4d/tumblr_mp7hq4KtBI1ry8qh3o3_400.gif

Offline

 

#2 13-11-2012 17:30:16

 Maru

Zły Admin // Giru Mama

8042457
Skąd: Droga Mleczna
Zarejestrowany: 09-09-2012
Posty: 559
Punktów :   
WWW

Re: Książki, książki wszelkiej maści

A ja przeczytałam BARDZO mało! LOTR'a kocham. Ostatnio skończyłam czytać szkolną lekturę "Zbrodnia i kara", która mi się o dziwo podobała. Niedawno skończyłam jeszcze "Bielmo" od G.M.Ford'a polecam :)
Ogólnie na celowniku mam Roberta Ludluma ale faktycznie.. czasu brak :C


POLSKIE GIRU FORUM
http://funkyimg.com/u2/2086/102/188313button_100x35.jpg
GIRU POLISH STREET TEAM FACEBOOK join
❒ SINGLE ❒ TAKEN ✔ I HAVE GIRUGAMESH.

Offline

 

#3 13-11-2012 19:07:26

 nattu

Opętany MUCC

9601135
Skąd: Kosmos
Zarejestrowany: 09-09-2012
Posty: 648
Punktów :   
WWW

Re: Książki, książki wszelkiej maści

Aktualnie czytam "Damę Kameliową" Dumasa.
W życiu naczytałam się tyle książek, że łohooo... Ale do moich ulubionych, do których wiem, że zawsze będę wracać, należą:
seria Harry'ego Pottera, większość tytułów Jane Austen, opowiadania H.P. Lovecrafta, "Siewca Wiatru" Kossakowskiej. I wiele innych, na które obecną chwilą nie mogę wpaść.
Ulubiona szkolna lektura - zdecydowanie "Mistrz i Małgorzata"!

Reszta parafii, pochwalcie się też!! :D


_______________________________________
http://imageshack.us/a/img9/9965/vhbt.png
                                     CHCIEĆ TO MUCC

Offline

 

#4 10-01-2013 00:17:30

 Gatt

Oddany MUCC

8840314
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 03-01-2013
Posty: 67
Punktów :   
WWW

Re: Książki, książki wszelkiej maści

Oh God.
Ogólnie gustuję w horrorze, moim ulubionym pisarzem jest Graham Masterton, mam 50 jego książek... Ciężko mi wybrać ulubione xD
A poza nim: A. Rice "Wywiad z Wampirem", P. Coelho "11 minut", C. Priestley "Opowieści grozy wuja Mortimera" (będę to czytać moim dzieciom na noc), S. King "Zielona Mila", E. Knight "Lassie, wróć!", A. Lindgren "Rasmus i Włóczęga",  A. Zalewski "Sześć razy śmierć"... to na razie, co mi przyszło do głowy.

Offline

 

#5 23-07-2013 00:49:27

 Malv

Zatracony w wierze

37974036
Skąd: zachodniopomorskie
Zarejestrowany: 15-07-2013
Posty: 255
Punktów :   
WWW

Re: Książki, książki wszelkiej maści

Nie-japońskie, hm...

Przepraszam, nie podam autorki, bo półka z książkami stoi zbyt daleko XD
"Klątwa Tygrysa" jest świetne.
Malv gustuje w fantasy i sci fi, ponieważ taki gust wyrobiła sobie po tacie.
Genialny jest autor Terry Pratchett, mamy w domu chyba z 60 jego książek, jego seria o świecie dysku jest genialna, z odpowiednią dawką humoru i cynizmu, z mocno przerysowanymi spojrzeniami na wady ludzi (co jednak jest plusem), dorastałam, czytając pratchetta, niezapomniane książki, niezapomnieni bohaterowie, ŚWIETNY CZŁOWIEK.
Do moich faworytów należą wszystkie tomy, gdzie akcja dzieje się wokół Straży Miejskiej w Ankh-Morpork - perypetie Vimesa, Colona i Nobby'ego znam niemal na pamięć. I Angua, Marchewa, Tyłeczek, Derytus, Rzygacz, moi ulubieńcy <3
Poza tym jeszcze lubię Piekło Pocztowe, Piekielny regiment, Świat Finansjery i Prawdę c:
Nie lubię książek o Niewidocznym Uniwersytecie, ani o Babci Weath... no tej starej, co ma buty z gwoździami i szpilki w kapeluszu. Książki z Śmiercią, tylko niektóre, Mort na przykład bardzo lubię, ale Muzyka duszy już nieszczególnie.


Kiedy słońce zachodzi
zapalam swoje,
które świeci tylko dla Ciebie

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Gdynia Luxury Sunrise Beach and Oceanview Room with...