Ogłoszenie

Pełny dostęp do forum mają tylko zarejestrowani użytkownicy. Zapraszamy do rejestracji. MUCC Polish Street Team na FACEBOOKU

#1 21-07-2013 14:25:42

 Malv

Zatracony w wierze

37974036
Skąd: zachodniopomorskie
Zarejestrowany: 15-07-2013
Posty: 255
Punktów :   
WWW

Poezja~~

Nie mam pojęcia, czy ktoś z Was czyta poezję, ale ja siedzę w światku współczesnej poezji nawet dłużej, niż w świecie Japonii, i po prostu nie mogę się powstrzymać przed poleceniem świetnego tomiku, który trafił mi się ostatnio w Biedronce za dyszaka:
Krzysztof Dauszkiewicz - " Nibywiersze Byłoniebyło"
Zawiera w sobie świetne, krótkie i dłuższe wiersze, które mnie powalają na kolana. W przerwach na kawkę i pączka możemy pooglądać malowidła pani Joanny Milewicz, która była odpowiedzialna za "Obrazy i okruszki". Polecam, naprawdę!
A teraz pytanie. Czy ktoś z Was czytuje wiersze?
A może znajduje się tutaj moja bratnia dusza, czyli osoba pisząca wiersze oraz słuchająca muzyki japońskiej?
Piszcie, polecajcie, jakie macie przebyte za sobą tomiki wierszy!


Kiedy słońce zachodzi
zapalam swoje,
które świeci tylko dla Ciebie

Offline

 

#2 22-07-2013 00:10:03

 Maru

Zły Admin // Giru Mama

8042457
Skąd: Droga Mleczna
Zarejestrowany: 09-09-2012
Posty: 559
Punktów :   
WWW

Re: Poezja~~

Niestety troszkę nie moja bajka ;o Ale może ktoś się znajdzie!


POLSKIE GIRU FORUM
http://funkyimg.com/u2/2086/102/188313button_100x35.jpg
GIRU POLISH STREET TEAM FACEBOOK join
❒ SINGLE ❒ TAKEN ✔ I HAVE GIRUGAMESH.

Offline

 

#3 22-07-2013 00:11:20

 Malv

Zatracony w wierze

37974036
Skąd: zachodniopomorskie
Zarejestrowany: 15-07-2013
Posty: 255
Punktów :   
WWW

Re: Poezja~~

Mam nadzieję, fajnie by było c:


Kiedy słońce zachodzi
zapalam swoje,
które świeci tylko dla Ciebie

Offline

 

#4 27-07-2013 00:38:04

 Nikara

Biskup Parafii MUCC || Reprezentant Kościoła pod wezwaniem Girugamesh

Skąd: Freak Country
Zarejestrowany: 07-09-2012
Posty: 710
Punktów :   

Re: Poezja~~

Kiedyś pisałam, ale z pisaniem trochę mi się wykruszyło w liceum...

Ale wiersze to dla mnie coś innego. Przez praktycznie 9 lat życia, ja oddychałam wierszami. Zaczęłam od "Lisa Witalisa" , konczylam na prozie i Szymborskiej...
Tyle tego było... pamięć już nie ta niestety, musiałabym przypomnieć sobie wszystko od nowa, a to trochę boli...
Długo byłam związana z recytatorstwem, z aktorską trupą znajomych, z moim niestety nieżyjącym już mentorem... Dzięki wierszom poznałam moją pierwszą prawdziwą, jedyną i ostatnią chyba Miłość, niestety nieszczęśliwie ode mnie rozdzieloną...

Zamknęłam tamten rozdział. Musiałam. Nawet teraz gdy o tym pisze, serce tłucze mi się o żebra, a oczy mam dziwnie mokre, ale... Wszystko się kiedyś konczy, ne?

Anyway... Często tęsknię za moją małą sceną i za wierszami płynącymi mi tak gładko przez głowę i usta do ludzi... ;')
I gdy tylko znajdę czas by poszperać w moich ulubionych wierszach, za czasów, możemy pisać do woli ;)


http://24.media.tumblr.com/74f5784058d59af99b77556eb8065a4d/tumblr_mp7hq4KtBI1ry8qh3o3_400.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
worldhotels-in.com Современная умная студия в центре Душанбе Adwokat Wałcz