Ogłoszenie

Pełny dostęp do forum mają tylko zarejestrowani użytkownicy. Zapraszamy do rejestracji. MUCC Polish Street Team na FACEBOOKU

#1 12-09-2012 00:21:57

nessie

Parafianin

Zarejestrowany: 11-09-2012
Posty: 9
Punktów :   

Hej i cześć :)

No to ten tego... Mam na imię Vanessa, ale ludzie zwracają się do mnie nessie, bądź ness, jak kto woli. Lat mam skończone 15, ale proszę się nie przerażać, wbrew pierwszym skojarzeniom jakimś rozchwianych emocjonalnie fangirlem nie jestem xD. J-rocka słucham od ponad 2 lat, zaczynając od the GazettE. Po dzień dzisiejszy są moim ulubionym zespołem. Mucc poznałam... nie wiem kiedy poznałam, ale w każdym bądź razie dawno xD. Na początku z tego co pamiętam to mnie nie zafascynowali, ale wraz z usłyszeniem Yasashii Uta zaczęłam się do nich przekonywać, aż w końcu ich polubiłam. Nie ukrywam, że Tatsurou miał w tym nie mały udział xD.
Zespoły jakie słucham, hmm... to będzie: the GazettE, Dir En Grey, ONE OK ROCK, Screw, Miyavi, Versailles, Sadie, BORN itd, itd. Prawdę powiedziawszy słucham wszystkiego po trochu, więc rzadko kiedy zdarza się, że nie znam zespołu, tak więc prawie o każdym można ze mną pogadać xD.
Ubiegając pytania o koncerty - chodzę, bardzo lubię się na nich bawić. Do tej pory byłam na:
- Orochi
- Miyavi
- D
- Dir En Grey
- Gackt
- Versailles
- PLUNKLOCK
- LM.C
- Screw
Jeśli chodzi o fanfiction, to uwielbiam. Przygodę z rpg także miałam. Obecnie czytam tylko anglojęzyczne ficki, ale jeśli ktoś chce się podzielić jakimś polskim, koniecznie dobrym, to ja z chęcią się zainteresuję xD.
No to by było chyba na tyle. Pytania mile widziane, nawet te najdziwniejsze xD.

Ostatnio edytowany przez nessie (12-09-2012 00:23:27)

Offline

 

#2 12-09-2012 00:31:46

 Nikara

Biskup Parafii MUCC || Reprezentant Kościoła pod wezwaniem Girugamesh

Skąd: Freak Country
Zarejestrowany: 07-09-2012
Posty: 710
Punktów :   

Re: Hej i cześć :)

WITAAAJ! ;*

Miło, że pomimo poczatkowych kłopotów na gg z porozumieniem ;D do nas dołączyłaś! ;}}
co do koncertów:
UUU na Gacktcie też, no to miło ;D ja okupowałam (gakupowałam) pierwszy rząd pod You. ;D
Na D chciałam, ale nie wyszło.

Pytania są:
1. co sądzisz o Girugamesh?
2. czy lubisz czekolade?
3. Masz zwierzątko?
4. Czy ja mam dobrze rozumieć, że nie jestem osamotniona w mojej miłości do Paszczuro? yyy... Tatsurou znaczy? ;D


http://24.media.tumblr.com/74f5784058d59af99b77556eb8065a4d/tumblr_mp7hq4KtBI1ry8qh3o3_400.gif

Offline

 

#3 12-09-2012 01:17:43

 nattu

Opętany MUCC

9601135
Skąd: Kosmos
Zarejestrowany: 09-09-2012
Posty: 648
Punktów :   
WWW

Re: Hej i cześć :)

Sadie i Screw, gratuluję gustu :D
No i witaj na forum~


_______________________________________
http://imageshack.us/a/img9/9965/vhbt.png
                                     CHCIEĆ TO MUCC

Offline

 

#4 12-09-2012 08:31:24

 tomika

Parafianin

4492930
Call me!
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 11-09-2012
Posty: 8
Punktów :   
WWW

Re: Hej i cześć :)

Nessie... skąd ja wiedziałam, że się tu pojawisz? ^^ Witaj witaj... w końcu kogoś tu znam. :*

Nawiasem... Nessie nawet nie wygląda na to swoje 15 lat, w życiu bym nie powiedziała, że tyle masz ^^

Nikara... kim ty jesteś? Miv, Gackt... muszę cię kojarzyć skoro kręcisz się po pierwszych rzędach...


http://img232.imageshack.us/img232/2993/sygnaturatomika.jpg

Offline

 

#5 12-09-2012 09:25:26

 Maru

Zły Admin // Giru Mama

8042457
Skąd: Droga Mleczna
Zarejestrowany: 09-09-2012
Posty: 559
Punktów :   
WWW

Re: Hej i cześć :)

Cześć, miłego postowania  baw się dobrze :D


POLSKIE GIRU FORUM
http://funkyimg.com/u2/2086/102/188313button_100x35.jpg
GIRU POLISH STREET TEAM FACEBOOK join
❒ SINGLE ❒ TAKEN ✔ I HAVE GIRUGAMESH.

Offline

 

#6 12-09-2012 11:38:53

nyiagiro

Ochrzczony w wierze

Zarejestrowany: 09-09-2012
Posty: 14
Punktów :   

Re: Hej i cześć :)

Patrząc na listę Twoich koncertów muszę przyznać, że miałyśmy nikłe szanse, żeby się gdzieś minąć. Z tego, co widzę, to tylko Dir En Grey i Myiavi - w sumie dwa. Chyba, że na tych pierwszych byłaś więcej, niż raz.
Baw się dobrze :)


"Smash" - poem by Hulk [Mark Ruffalo]

Offline

 

#7 12-09-2012 22:08:53

nessie

Parafianin

Zarejestrowany: 11-09-2012
Posty: 9
Punktów :   

Re: Hej i cześć :)

No to najpierw odpowiem Nikarze.
Szczerze mówiąc o girugamesh też powinnam nadmienić na mojej liście ale jak człowiek pisze coś po 12 w nocy to tak wychodzi, że się zapomina xD Bardzo ich lubię, swego czasu naprawdę często lecieli w moich głośnikach.
Czeeeekolaaada... <3 Kocham! Najbardziej karmelową.
Co do zwierzątek, kiedyś jak moje starsze rodzeństwo mieszkało razem ze mną to znosili do domu różne żyjątka, ale obecnie nie mam żadnego. Miałam na własną odpowiedzialność i pieski, i kotki, i chomiki, ale nigdy się to dobrze nie kończyło, więc dobrze jest jak jest xD.
Tatsurou... tak, tak, nie jesteś sama :3 Ja nie wiem co ten człowiek ma w sobie, że tak hipnotyzuje xD

Tomika, jak to miło usłyszeć takie słowa, ahaha <3 Lubię jak mnie ludzie postarzają. Ja wiem, wiem, kiedyś mi przejdzie, ale na razie się tym napawam xD

nyiagiro - może Cię bym skojarzyła po zdjęciu skoro też tak koncertujesz. Chociaż nie wiem... ja mam słabą pamięć do twarzy w sumie... xD

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Magnificent 2 Bedroom Corner Condo With The View www.hotelstayfinder.com